Ürün İade Garantisi

16-10/10/untitled-111-1476114437.jpg

Bir şekilde bir üründen ihtiyacınızdan fazlasını ya da yanlış ürünü satın aldıysanız, o ürünü satın aldığınız tarihden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade alıyoruz. Özel siparişlerinize istinaden satın almış olduğunuz ürünler, canlı çiçekler ve özel ölçülere göre kestirilen ürünler iade alınmaz.

Mağazalarımızdan satın aldığınız, hasar görmemiş ürünü orijinal ambalajı içerisinde, kasa fişi veya faturanın aslı ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde kredi kartı slibi ile birlikte size yakın bir BAUHAUS şubesine getiriniz. İade edilen ürünlerin tutarı, ödeme türüne göre , ya müşterinin ödemeyi yaptığı kredi kartına veya nakit olarak iade edilir. Kredi kartı ile ödenmiş ürünlerin tutarının iadesi aynı kredi kartına ve kredi kartı slibi ile yapılabilmektedir.

 

Online alışveriş sitemizden veya mobil uygulamamızdan yapılan alışverişlere ait ürünlerin iadesi sürecinin başlayabilmesi için “www.bauhaus.comtr/iade” adresinden veya sitemize üye iseniz “iade/değişim işlemleri” menüsünden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurup talebinizi tarafımıza iletmeniz ve işbu talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra ürün iade/değişim talebinizin Bauhaus ürün iade/değişim koşullarına uygunluğu değerlendirilir. 

Talebinize ön onay verilmesi ile birlikte başvurunuzda seçmiş olduğunuz ürünleri, orijinal Bauhaus online sevk irsaliyesi ve faturası ile siparişinizi teslim aldığınız anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına size bildirilen gönderi kodunu belirterek teslim edebilirsiniz. Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Farklı bir kargo şirketi ile gönderilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.  

Dilerseniz ön onayı alınmış iade veya değişimlerinizi size en yakın bir Bauhaus şubesine yine orijinal Bauhaus online sevk irsaliyesi ve faturası ile birlikte götürerek buradan da gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden satınalınan ürünlerin tutarları ödeme türüne göre ya sanal POS üzerinden müşterinin ödemeyi yaptığı kredi kartına, ya da havale yolu ile yapılan ödemelerde müşterinin banka hesabına 3 (üç) iş günü içerisinde iade edilir. Bankadan kaynaklanan gecikmeler bu sürenin dışındadır.

Online alışveriş sitesinden veya mobil uygulamalardan yapılan alışverişlere ait ürünlerin iade için gönderileceği adres:

Arvato Lojistik Dış Ticaret ve E-Ticaret Hizmetleri A.Ş
Orhanlı, Orta Mahalle, Öztaş Sokak, Logipark Sitesi, No.4/1
G Blok Depo
Tuzla / İstanbul