Ürün İade Garantisi

16-10/10/untitled-111-1476114437.jpg

Bir şekilde bir üründen ihtiyacınızdan fazlasını ya da yanlış ürünü satın aldıysanız, o ürünü satın aldığınız tarihden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade alıyoruz.Özel siparişlerinize istinaden satın almış olduğunuz ürünler, canlı çiçekler ve özel ölçülere göre kestirilen ürünler iade alınmaz.

Mağazalarımızdan satın aldığınız, hasar görmemiş ürünü orijinal ambalajı içerisinde, kasa fişi veya faturanın aslı ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde kredi kartı slibi ile birlikte size yakın bir BAUHAUS şubesine getiriniz. İade edilen ürünlerin tutarı, ödeme türüne göre , ya müşterinin ödemeyi yaptığı kredi kartına veya nakit olarak iade edilir. Kredi kartı ile ödenmiş ürünlerin tutarının iadesi aynı kredi kartına ve kredi kartı slibi ile yapılabilmektedir.

Online alışveriş sitemizden veya mobil uygulamamızdan yapılan alışverişlere ait ürünlerin iadesini ise, iade etmek istediğiniz ürünlerin irsaliyesi ile birlikte size en yakın BAUHAUS şubesine götürerek veya size ürünleri getiren kargo şirketi ile aşağıdaki adrese göndererek yapabilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi ile gönderilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. İnternet üzerinden satınalınan ürünlerin tutarları ödeme türüne göre ya sanal POS üzerinden müşterinin ödemeyi yaptığı kredi kartına, ya da havale yolu ile yapılan ödemelerde müşterinin banka hesabına 3 (üç) iş günü içerisinde iade edilir. Bankadan kaynaklanan gecikmeler bu sürenin dışındadır.

Online alışveriş sitesinden veya mobil uygulamalardan yapılan alışverişlere ait ürünlerin iade için gönderileceği adres:

Arvato Lojistik Dış Ticaret ve E-Ticaret Hizmetleri A.Ş
Orhanlı, Orta Mahalle, Öztaş Sokak, Logipark Sitesi, No.4/1
G Blok Depo
Tuzla / İstanbul